Novinky na e-shopu 2 - první květnové novinky

V posledních e-mailech jsme vám informovali o tom, že jsou u nás v e-shopu k nalezení staré známé pohlednice, novinky z Postallove a pohlednice tria fotografů v čele s Ladislavem Rennerem.

Tyto novinky trochu zastínily jiné krásné kousky, které u nás na e-shopu nově naleznete.???? Proto vám je teď v krátkosti představíme.

Kaligrafie

Jestli jste někdy chtěli psát "více hezky", tak jste už možná někdy pokukovali po kaligrafickém peru. Psát s ním není nic složitého - stačí si pořídit sadu pro začátečníky a nebát se trochu umazat od inkoustu.????

Během pár dní pro vás nachystáme srozumitelný návod, jak jednoduše pero používat (ukázka s krátkým textem na Instagramu). Do té doby s ním můžete experimentovat sami.

kaligrafie

Všechny kaligrafické pomůcky...

Pozlacené pohledy Alfonse Muchy

Kdo by neznal tyto světoznámé secesní malby českého umělce. Ke zvýraznění jejich krás jsou části pohlednic pozlacené a nádherně se lesknou - viz video na našem Facebooku.

pozlaceny-alfons-mucha

Všechny Muchovy pohledy...

Obrázky Lenky Procházkové

lenka-prochazkova

Všechny Lenčiny pohledy...

Ilustrace Jiřího Votruby

votruba

Všechny Votrubovy ilustrace...

Vlaky a letadla

vlaky

Všechny pohledy s vlaky...

letadla

Všechny pohledy s letadly...

Fotograf Vladimír Kunc

vladimir-kunc

Všechny Kuncovy pohledy...

Washi pásky

washi-pasky

Všechny washi pásky...

Toto je většina novinek, které se u nás v posledních dnech objevily. Snad se vám něco z toho bude líbit alespoň tak, jako se líbilo nám. ????

Za Pohlednice TaP
Karel Hladiš

karel-hladis