Pohlednice TaP 2.0 - nový majitel a nový e-shop

Zdravím,

jmenuji se Karel Hladiš a jsem novým majitelem e-shopu Pohlednice TaP. K Postcrossingu jsem se dostal před mnoha lety a jsem i mj. správcem webu Postcrossing.cz a také české Postcrossing Facebook skupiny. V "reálném" životě se věnuji online marketingu a tvorbě webů (viz můj web).

Když jsem zjistil, že manželé Skoumalovi prodávají jejich léty zavedený e-shop, viděl jsem příležitost spojit moji profesi s mým koníčkem a e-shop koupit. No, a tak se taky stalo.

Co můžete čekat teď?

V hlavě mám spoustu plánů a věcí, kterými chci postcrosserům ještě zpříjemnit tento náš společný koníček. Ještě před tím ale musím e-shop uvést do původního stavu, aby byl v co nejkratší době alespoň tak dobrý, jako byl v dobách své největší slávy. Nicméně platí, že objednávky e-shop přijímá a vyřizuje.

Držte mi palce. O novinkách vás budu pravidelně informovat na Facebooku nebo prostřednictvím newsletteru, ke kterému se můžete přihlásit přes formulář v patičce. Zároveň mi můžete napsat zprávu přes kontaktní formulář nebo online chat vpravo dole. :-)